طراحی سایت
جمعه 25 آبان 1397.

تاریخچه

شرکت مدیریت مهندسی و فناوری میر یک شرکت ارائه دهنده خدمات در حوزه های:

  •   فناوری اطلاعات و ارتباطات
  •   خدمات آموزشی در حوزه های تخصصی و عمومی
  •   خدمات مشاوره انرژی در حوزه ساختمان
  •   خدمات تدوين برنامه های استراتژيک ميان مدت و بلندمدت راهبردی سازمان‏ها و شرکت‏ها 

می باشد. اين شرکت در سال 1383 با مشارکت شرکت موننکو ایران و کارکنان آن، و با هدف تکمیل سبد خدمات شرکت موننکو ایران در زمینه‌های  فوق تاسیس گردید. در همين راستا رضایت‌مندی و تأمین نیازهای مشتریان و کارفرمایان موننکو ایران از اهداف اوليه شرکت بوده است. اما با گسترش فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود، درحال حاضر به بسیاری از شرکت‌های ديگر نیز ارائه خدمات می‌نماید. 

شرکت میر درحال حاضر با برخورداری از نیروی متخصص و مجرب و پشتوانه علمی و عملی، استفاده از ابزارها و سیستم‏ های نوین روز به ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در حوزه انرژی اقدام نموده است. همچنین با دارا بودن شرکای با تجربه و صاحب نام خود- از جمله مهندسین مشاور موننکو ایران- توانسته است با برگزاری دوره ‏های آموزشی و سمینارهای کاربردی سهم قابل ملاحظه‌ای را در آموزش‌های تخصصی در حوزه انرژی کسب نماید.

این شرکت به ‌منظور گسترش محدوده فعالیت خود و در راستای اهدافی مانند صادرات دانش فنی و تخصصی و با عنایت به داشتن دفاتری در کشورهای عمان و نیجریه، امکان مدیریت و اجرای پروژه‌های تخصصی را در زمینه‌های مرتبط در این کشورها و کشورهای همجوار آن‌ها را دارد. 

 

برچسب ها: آموزش الکترونیکی, خدمات مشاوره فنی, تحلیل و طراحی, برنامه کسب و کار , خدمات طراحي و مهندسي, تعهد رمز موفقیت, بهبود مسیر تکامل, فناوری اطلاعات, مدیریت انرژی , دانش های جدید , خدمات آموزشی